8/15/2008

Endiselt kodus

1. Käsin nädala eest lõpuks ometi Raasikul ja taas kord sattusin vasikavaimustusse kõigest seal leiduvast. Tegin seal ohjeldamatult pilte, mis asuvad albumis siin. Suutsin ise suhteliselt kindlameelseks jääda ja sestap lisandus minu varudesse ainult 250 grammi kollast-oranži Artisticut ja siidi-meriino segu, mis neil sõna otseses mõttes nurgas "vedeles" (fotol kollase taga).

2. Avastasin Tallinna lõngapoode, peamiselt Lianni, aga ka Kosmose vastas olevat väikest vahvat Epu lõngapoodi. Esimesest omandasin 10 kera tumerohelist Merisetat, millest saab kampsun, teise läksin Norot ostma, aga see oli paraku neil otsas.

3. Käisin Zip'i juures metallitöötlust õppimas kes, lisaks sellele, et ta teeb tohutult ilusaid asju, on ka äraütlemata kena inimene.

4. Olen vahelduva eduga kudunud oma beeži augustit, sinist juulit ja baieri stiilis sokke (viimaste juures muuseas minu uus ülesharutamisrekord - kuus korda).

Selline ilus unine periood on. Ja pühapäeval toimub Sussimemme juures Palu talus isetegijate kogunemine.

*
Et cette fois-ci, exprès pour Mélusine, résumé en français: j'ai été à l'usine de laine de Raasiku la semaine dernière et j'ai téléchargé les photos que j'ai faites ici . Et les echeveaux sur la première photo representent des coloris qu'ils produisent, Yellow-Orange-Red Artistic et Green Artistic. Et cela fait partie de mon affaire de "lana estone" actuellement en cours sur Ravelry.
Je profite pleinement de mes quasi-vacances en Estonie pour faire du shopping (là encore, beaucoup de laine!), faire des confitures avec Maman et juste pour... être.

2 comments:

melusine_tricote said...

Encore une fois, j'ai rien compris :-) Mais ces écheveaux me font pâlir d'envie...

melusine_tricote said...

Merci :-)