8/01/2008

Jälle kodus

...ehkki ma poleks äärepealt jõudnud, sest rong jäi tund aega hiljaks. Ja lennukid teadupärast ei oota. Aga ehk on varraste närimine kuidagi maagilise mõjuga, sest ma olin check-in'is peaaegu esimene. Pikk ootamine tähendas muuseas ka seda, et mu Mystic Light number kaks (iseendale ja roheline seekord) pikenes päris mitme rea võrra.
Lõpetasin vahepeal oma Mystic Meadowsi ja olen ise sellega väga rahul, sest mul polegi kunagi varem pitsist tekki olnud. Lõngaks 400 jämedat 100% villane (nagu ikka Filati Campolmist), varras 4,5. Ma kord juba jutustasin oma kannatuste rajast selle mustriga, aga lõppkokkuvõttes polnudki nii hull. Ja kelle vigadest siis ikka õppida kui mitte enese omadest (loodetavasti õpin ma ka kord pildistama nii, et fotod ei sarnane öösel pildistatud udukogudele).

Lisaks on vahepeal valminud värvispektri kollane. Mulle meeldivad küll kõik värvid, aga selle kollasega läks kuidagi vaevaliselt. Kuni siis viimasel hetkel enne esitamist tekkis inspiratsioon. Nii et ma nikerdasin lennukis ja veel eile õhtul ja lõpuks sai ta selline.
Materjaliks hiigelsuured pärlid (keel ei paindu ja käsi ei tõuse neid seemnehelmesteks nimetama, võtke heaks või pange pahaks) pluss mitu kilomeetrit tamiili. Ma ei tea, kui hästi see paista on, aga lillede südamikus on veel tibatillukesed valged pärlid. Modelliks on muuseas minu lemmikkübar, mis läheb lähemal ajal ümberdisainimisele.
Siis alustasin ma veel augustibeeži, aga nagu reeglid ette näevad, fotosid sellest enne valmimist ei tule. Tuleb Rowan Soft Luxist, mille Ravelryst omandasin.
Ja lõpuks loodan lähemal ajal saada kaelast viis aastat seal rippunud kivi. Nii et palun pöidlahoidmist.

1 comment:

melusine_tricote said...

J'ai rien compris, mais j'aime beaucoup ce que je vois ! Ce rouge est superbe !